آشنایی با بهترین و جدیدترین یخچال ها

راهنمای خرید انواع یخچال

یخچال از گذشته تا به حال در زندگی بشر نقش به سزایی داشته.هر خانه ای ملزومه‌ی یک یخجال مناسب است،در این مفاله میخواهیم بهترین مدل های یخجال و فریزر را به کاربران معرفی کنیم تا بتوانند یک انتخاب درست در خرید یخچال داشته باشند.

ساید بای ساید اینستاویو

برند های مختلف از یخچال های امروزی!

یخچال و فریزر ها به دسته های مختلفی تقسیم میشوند. مهمترین نکته ای که هر مشتری به آن توجه میکنه (برند یخچال) است. برند های زیاد باعث شده مشتری سر در گم بشه و نتواند محصولی که نیازش را رفع کند پیدا کند. از این رو در این مقاله میخواهیم بهترین برند ها را معرفی کنیم.ال جی ، بوش و سامسونگ را همه میشناسیم همچنین میدانیم که همیشه بهترین یخچال های بازار یا بوش بوده اند یا ال جی و سامسونگ. هرچند ناگفته نماند قیمت این سه برند نسبت به برند های دیگر بیشتر است ولی نکته مثبت قضیه اینه که مادام والعمر هستند و دارای طول عمر زیادی اند.

یخچال های ساید بای ساید

فرق یخچال های ساید بای ساید،دوقلو و بالا پایین چیست؟

نوع یخچال هم دقیقا مثل برند یخچال نقش مهمی دارد.خانواده هایی با جمعیت 2 تا 4 نفر یخچال بالا پایین پیشنهاد میشه چون اندازه ی مناسبی دارد نه زیاد بزرگه نه زیاد کوچک. برای خانواده هایی با جمعیت 5 تا 7 نفر هم ساید بای ساید یا دوقلو گزینه مناسبی است چون گنجایش زیادی دارند.یخچال و فریزر های دوقلو برای حمل و نقل مناسب تر هستند چون از هم جدا میشوند ولی ساید بای ساید یک تکه هست و به سختی قابل حمل است.

ساید بای ساید دوقلو و بالاپایین

معرفی یخچال های بالا پایین

1-یخچال فریزر سامسونگ مدل RT870 یکی از گزینه های فوقالعاده است که فروشنده پیشنهاد میکند.یخچالی با نقاط قوت های زیاد و نقاط ضعف کم این یخچال ساخت برند سامسونگ است و دارای بهترین قطعات و بهترین ویژگی ها است.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

خچال فریزر سامسونگ مدل RT870

2-دومین مورد از این لیست یخچال ال جی مدل TF58OTS است که یکی از جدیدترین یخچال های بالا فریزر است که ال جی به تازگی وارد بازار کرده این یخچال مشتریان را به رضایت درآورده است و میتواند گزینه خوبی برای خانواده ها کم جمعیت باشد.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال ال جی مدل TF58OTS

3-سومین مورد یخچال بالا پایین ال جی مدل 652 است که باز هم ال جی با ساخت این یخچال قدرت خود را در صنعت یخچال سازی به رخ کشیده این یخچال دارای ویژگی های زیادی است و قیمتش هم نسبت به مدل های مشابه مقرون به صرفه تر است.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال بالا پایین ال جی مدل 652

4-چهارمین مورد یخچال پایین فریزر الجی مدل BF760TS است این یخچال ظاهری ساده دارد ولی ویژگی هایی که یک یخچال عالی باید داشته باشد را دارد این یخچال جزء پرفروش ترین یخچال های وبسایت فروشنده بوده و گزینه ای عالی برای خانواده های کم جمعیت است.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال پایین فریزر الجی مدل BF760TS

5-یخچال بالا پایین بوش مدل KGD86AW304 هم ظاهری مثل مورد 4 دارد ولی با این تفاوت که قطعات این مدل آلمانی هست و قطعات مورد 4 کره ای.این یخچال هم جزء بهترین و فوقالعاده ترین مدل های بوش است که خواهان زیادی دارد.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال بالا پایین بوش مدل KGD86AW304

6-و اخرین مورد هم یخچال بالا و پایین ال جی TF580B است که از مدل های برند ال جی است و دارای موتور اینورتر خطی است که ویژگی چشم گیری است که مشتریان باید در خرید یخچال رعایت کنند این مدل های مثل سایر مدل ها دارای ویژگی های زیادی است و محصول فوقالعاده ای است.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال بالا و پایین ال جی TF580B

معرفی ساید بای ساید های جدید

1-یخچال بوش مدل KAG90AW204 فوقالعاده ترین ساید بای ساید برند بوش است زیرا هم قیمتش نسبت به مدل های مشابه مقرون به صرفه تر هست هم دارای قطعاتی با مقاومت بالاتری است پس اگر قصد خرید ساید بای ساید را دارید حتما این مدل را به خاطر بسپارید.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال بوش مدل KAG90AW204

2-دومین مورد از بهترین ساید بای ساید های حال حاضر یخچال سامسونگ مدل RH57 است که شاهکاری از برند سامسونگ است این مدل دارای هوش مصنوعی است که جدیدترین قابلیت یخچال های امروزی است این مدل کارایی های بسیار زیادی دارد ولی قیمتش نسبت به ساید بای ساید های دیگر بیشتر است.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال سامسونگ مدل RH57

3-یخچال ساید بای ساید RS51 سومین مورد از این لیست است که با کیفیت عالی و طراحی زیبا یکی از بهترین محصولات برند سامسونگ است این محصول دارای گنجایشی برابر 28 فوت است که برای خانواده های نسبتا پر جمعیت میتواند مناسب باشد.این یخچال جرء بهترین ساید بای ساید های حال حاضر به حساب می آید.برای خرید این محصول اینجا کلیک کنید.

یخچال ساید بای ساید RS51

4-چهارمین یخچالی که پیشنهاد میشود و دارای کیفیت فوقالعاده ای است یخچال سامسونگ مدل پولاریس است.سامسونگ با تولید بهترین ساید بای ساید ها توانسته مشتریان زیادی را به سمت خود بکشاند. این محصول هم مثل ماباقی محصولات سامسونگ دارای ویژگی های زیادی است.برای خرید یخچال اینجا کلیک کنید.

یخچال سامسونگ مدل پولاریس

5-پنجمین و اخرین مورد یخچال با کیفیت و محشر x247 برند ال جی است.این یخچال با دارا بودن ویژگی اینستاویو به کاربر این امکان را میدهد که بدون باز کردن درب یخچال داخل را ببیند.این طراحی ال جی به زودی در بازار جای گرفت که باعث شد برند های رقیب هم از این ویژگی استفاده کنند.برای خرید یخچال اینجا کلیک کنید.

یخچال ساید بای ساید ال جی مدل x247

معرفی یخچال های دوقلو

1- یخچال دو قلو بوش مدل GSN36VI304/KSV36VI304 را میتوان به عنوان یکی از بهترین یخچال و فریزر ها معرفی کرد چون قطعات با کیفیت و طراحی بی نظیری دارد این مدل جزء مدل های برند بوش است که مجهز به قطعات آلمانی است. طول عمر این محصول به 30 سال میرسد. طراحی این یخچال ساده و زیبا است و از استیل ضد زنگ ساخته شده.برای خرید یخچال اینجا کلیک کنید.

یخچال دو قلو بوش مدل GSN36VI304/KSV36VI304

2-یخچال بعدی و دومین مورد یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR20RZ20 است که هم قیمتش مناسب است هم همه ویژگی های یک یخچال بی نظیر را دارد.این محصول دارای ظرفیت 40 فوت است و به راحتی همه مواد غذایی یک خانواده پر جمعیت را در خود جای میدهد.برای خرید یخچال اینجا کلیک کنید.

یخچال فریزر دوقلو سامسونگ RR20RZ20

3-اخرین مورد یخچال دوقلوی سامسونگ مدل Rr30_RZ30 است که نسل جدید مورد بالایی است و قطعاتش تقویت شده که به طول عمر محصول کمک کرده این محصول فرق چندانی با مورد بالایی ندارد و مشتری هر کدام از این دو مورد را خریداری کند فرق نمیکند.این یخچال دارای ویژگی های زیادی است میتوانید برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.برای خرید یخچال اینجا کلیک کنید.

یخچال دوقلوی سامسونگ مدل Rr30_RZ30

نتیجه گیری

در نهایت میتوانید با مقایسه این مدل های در وبسایت فروشنده یکی از این یخچال های فوقالعاده را انتخاب کنید همچنین میتوانید با کارشناسان واحد فروش فروشگاه اینترنتی فروشنده تماس حاصل فرمایید و مشاوره بگیرید.برای خرید هر کدام از این یخچال های روی عکس محصول کلیک کنید.

منبع:www.samsung.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.